Achter elke speelplek van BOERplay zit een team van betrokken mensen. Ontwerpers, makers en planners: allemaal dragen ze op hun eigen manier bij aan speelplezier. In ‘Maak kennis met‘ stellen we je ze graag aan je voor.
Als je BOERplay belt of mailt, is de kans groot dat je haar als eerste spreekt: Isabella. Altijd vriendelijk, altijd goedgehumeurd. En dat is al een hele tijd zo, want ze vierde onlangs haar 25-jarig jubileum bij BOERplay. Ze kent iedereen én iedereen kent haar. We kunnen ons BOERplay eigenlijk niet voorstellen zonder Isabella. Hoog tijd dus, om haar aan je voor te stellen.
Van postverwerking tot spin in het web bij BOERplay
Na de havo ging Isabella meteen aan het werk. Wat voor werk precies, maakte haar toen niet zoveel uit. Ze wilde gewoon aan de slag. In een administratieve rol bleek ze helemaal op haar plek. Toen ze zwanger werd van haar eerste kindje, was het in die tijd heel gebruikelijk om te stoppen met werken. Dat deed ze dan ook, maar zodra haar jongste kind vier jaar was, begon het weer te kriebelen.
Ze zocht een baan dicht bij huis en kwam bij BOERplay terecht. Er was een vacature voor één dag in de week en ze begon met het verwerken van post en pakketten. Maar daar bleef het niet bij. Het werk beviel goed, de dagen breidden zich uit en haar taken groeiden mee. Al snel nam ze ook de telefoon op en verwerkte ze de e-mails. Inmiddels is ze doorgegroeid tot Medewerker Operations en niet meer weg te denken van kantoor. De vaste stem aan de lijn, het vertrouwde gezicht op kantoor, dat is Isabella.
Een werkdag met Isabella
Isabella komt elke dag lopend of op de fiets naar kantoor. Oké, ze woont maar 500 meter verderop, maar toch. Eenmaal binnen checkt ze meteen of het koffiezetapparaat is aangevuld. Want een goede werkdag begint wat haar betreft met goede koffie. Daarna duikt ze haar mailbox in. En de telefoon? Die rinkelt de hele dag door.
Tussen de bedrijven door voorziet ze alle orders van de juiste typeplaatjes en certificaten. Daarnaast voert ze nieuwe toestellen in het systeem in, verzorgt ze het receptiewerk – van gasten ontvangen tot het versturen van de post – én regelt ze de inkoop van kantoorbenodigdheden. Ook vervult ze de rol van BHV’er. Isabella is dus echt een allround collega, die overal inzetbaar is.
Wat ze het allerleukst vindt? Het contact met mensen. Ze kent álle collega’s en dat is handig, want als je even niet weet wie iemand is, weet Isabella het wel. Isabella is oprecht betrokken en maakt met iedereen een praatje. Niet omdat het moet, maar omdat ze het belangrijk vindt dat iedereen zich gezien voelt. Op haar afdeling werkt ze tussen de mannen en dat bevalt haar prima. Ze kan altijd goed met mannen overweg en voelt zich daar helemaal op haar gemak.
Van paaslunch tot levend tafelvoetbal: Isabella regelt het
Naast haar ‘gewone’ werk regelt Isabella ook alle borrels, uitjes en feestjes. De kerstborrel, paaslunch, zomerbarbecue – je raadt het al: die zijn mede van haar hand. Ze zorgt ervoor dat alles tot in de puntjes is geregeld, van de aankleding tot de hapjes. Maar ook bij belangrijke vergaderingen of bijeenkomsten is Isabella van de partij. Dan zorgt ze dat alles er tiptop uitziet en dat iedereen voorzien is van alles wat nodig is.
Een mijlpaal met friet 
Isabella’s jubileum werd goed gevierd. Haar lievelingseten? Frietjes! Dus kwam er voor het hele bedrijf een frietkraam op het terrein. Ook haar man, kinderen en kleinkinderen waren erbij. Haar kleinkinderen zie je trouwens vaker bij BOERplay, want ze figureren regelmatig als model in onze brochures. Isabella is dan ook een trotse oma als ze haar kleintjes op de foto’s terugziet.
Wist je dat…
- 💑 Ze haar grote liefde bij BOERplay heeft gevonden? Isabella en haar man Mar leerden elkaar kennen op kantoor en zijn inmiddels al 16 jaar gelukkig getrouwd.
- 🌍 Ze samen met haar man graag de wereld ontdekt? Reizen naar verre oorden is een gedeelde passie. Ze bezochten al indrukwekkende bestemmingen zoals Canada, Tanzania en Costa Rica. De volgende reis staat al op de planning: Vietnam.
- 🕊️ Ze zelfs buiten werktijd voor BOERplay klaarstaat? Als het alarm op kantoor afgaat, zijn zij en haar man degene die gaan kijken. Zo ontdekten ze laatst dat een duif de oorzaak was van een melding. Uiteraard werd die meteen weer veilig vrijgelaten.
- 🌳 Isabella een echt buitenmens is? Ze geniet volop van de natuur en laat zich niet tegenhouden door tijdstippen, voor bijzondere natuurverschijnselen zoals vallende sterren of het noorderlicht staat ze midden in de nacht op om niets te missen.
- 📸 Haar grote passie fotograferen is? En dan vooral in de natuur!
- 🥪 Ze elke middag naar huis gaat om te lunchen? Omdat ze zo dichtbij woont, geniet ze van een momentje thuis, maar stilzitten? Ho maar! Vaak draait ze even een wasje of begint alvast aan het avondeten.
- 🎶 Ze op kantoor vrolijk meezingt met de radio? Isabella is dol op muziek en zingt vol enthousiasme mee, zolang het maar geen hardcore of klassieke muziek is.
Wat collega’s zeggen over Isabella
“Isabella is héél zorgzaam,” vertelt collega Yvonne. “Ze wil altijd van alles regelen voor het personeel en zorgt dat het dan ook goed verloopt. Een fijne collega om mee samen te werken en heel attent. Wij regelen samen de paasbrunch en nu met Maaike en Peter erbij ook de rest van de personeelsuitjes. Op Isabella kun je rekenen!”
Wil jij ook genieten van alle heerlijke kerstborrels, paaslunches en bedrijfsuitjes? We zoeken nog nieuwe collega’s!